OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA

16.01.2022

  1. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W każdą środę o godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, podczas którego powierzamy wstawiennictwu Maryi nasze dziękczynienia i prośby, także te zapisane w księdze próśb i podziękowań, która jest wyłożona przy ołtarzu Czternastu Wspomożycieli.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas. Zapraszamy tych, którzy pragną włączyć się w działania charytatywne i pomocowe w naszej Parafii.
  4. W piątek Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich poprzez życzenia oraz modlitwę.
  5. W sobotę 36 rocznica śmierci Sługi Bożego. bp. Wilhelma Pluty, o jego rychłą beatyfikację modlić się będziemy w przyszłą niedzielę podczas Mszy św.
  6. Młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania będzie miała swoje spotkanie w sobotę. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 11.00. Przypominamy o przyniesienia ze sobą wypełnionego zadania z ostatniego spotkania.
  7. W tym roku wizyta duszpasterska czyli tzw. kolęda odbywała się w formie spotkań w kościele. Dziękujemy za wspólną modlitwę, za pytania, uwagi i propozycje, także za złożone ofiary kolędowe. Jeszcze raz kierujemy prośbę o podjęcie codziennej modlitwy za naszą Parafię.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone na fundusz remontowo-budowlany dotyczący kościołów naszej Parafii.
  9. Apelujemy o przestrzeganie zasad wynikających z trwającej epidemii.