Ogłoszenia parafialne na niedzielę 15 stycznia 2023 r.

1. Odwiedziny Duszpasterskie, zwane kolędą będziemy kontynuować od środy 18.01. Porządek odwiedzin ze względu na chorobę księdza Zdzisława został trochę zmieniony. Nowy plan jest dostępny na stronie internetowej i na Fanpage’u naszej parafii oraz został wywieszony w gablocie. Pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, spotkania, poznania się i rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o sprawach naszej wspólnoty parafialnej. Jeżeli ze względu na czas pracy lub inne przeciwności ktoś nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym czasie – prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii lub w biurze parafialnym, tak, byśmy wspólnie mogli ustalić dogodny czas. Odwiedziny Duszpasterskie rozpoczynać się będą od pn. – pt., o godz. 15.00 natomiast w sobotę od godz. 14.00. 

2. W przyszłą niedzielę 22 stycznia zapraszamy bardzo serdecznie parafian i pielgrzymów na wspólną Mszę św. w kościele na godz. 13.00, podczas, której będziemy świadkami spektaklu jasełkowego przygotowanego przez dzieci z Przedszkola w Tarnówku, równocześnie na Mszy św. gościć będziemy chór Magnificat działający przy głogowskiej Kolegiacie. Chór będzie towarzyszył naszej liturgii Mszy św. a po Eucharystii będziemy mogli uczestniczyć w krótkim koncercie kolęd. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

3. Msze św. w tygodniu wracają do stałego porządku – godz.18.00

4. W uroczystość Objawienia Pańskiego na cele misyjne zebraliśmy 2154 zł.

5. Trwają zapisy na pierwsze diecezjalne weekendowe rekolekcje dla dziewcząt.
Poprowadzą je Siostry Misjonarki dla Polonii wraz z księżmi Damianem i Łukaszem.
Koszt 140 zł. Od 13 roku życia. Szczegóły i link do zapisów na naszej stronie internetowej.

6. W naszym sklepiku z pamiątkami można nabyć pamiątki związane z Grodowcem, Kalendarz Grodowiecki na 2023 r., prasę katolicką. 

7. Jest możliwość zamawiania intencji na nowy rok 2023.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii  i naszego cmentarza. Życzymy obfitych łask Bożego błogosławieństwa. 

Ks. Radosław Horbatowski – Proboszcz