Ogłoszenia parafialne na niedzielę 5 lutego 2023 roku

1. Dzisiaj V niedziela zwykła. Do puszek na rzecz pomocy w leczeniu Izy Bagrowskiej zebraliśmy 3753,72 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Oprócz tego z konta parafialnej Caritas zostanie przekazane 2000 zł na ten cel.

2. W sobotę wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych i cierpiących na Mszę św. o godz. 11.00 w intencji chorych i cierpiących wraz z udzieleniem sakramentu chorych. Pamiętajmy jednak, iż Sakrament ten mogą przyjąć osoby w podeszłym wieku, obłożnie chorzy, oczekujący operacji i chore dzieci, ale tylko te, które  zdolne są do pojęcia znaczenia sakramentu; każda osoba chora, kiedy jej stan się pogarsza, może przyjąć ten sakrament.

3. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz Hospicjum.

4. Wyrażam wdzięczność panu Pawłowi Szocikowi i jego pracownikom za pomoc w uporządkowaniu k-ła po dekoracjach świątecznych oraz panu Romanowi Hutyrze za pomoc w odkurzeniu całego kościoła.

5. W naszym sklepiku z pamiątkami można nabyć pamiątki związane z Grodowcem, Kalendarz Grodowiecki na 2023 r., prasę katolicką. 

6. Jest możliwość zamawiania intencji na nowy rok 2023.

7. Wspomnienia liturgiczne: 
Poniedziałek 06.02 – św. Pawła Miki i Towarzyszy – męczenników
Piątek 10.02 – św. Scholastyki –dziewicy
Sobota 11.02 – NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza. Życzymy obfitych łask Bożego błogosławieństwa. 

Ks. Radosław Horbatowski – Proboszcz