Ogłoszenia parafialne na niedzielę Słowa Bożego

1. Po raz czwarty obchodzimy dzisiaj w Kościele Niedzielę Słowa Bożego. Ojciec Święty pragnął, aby ten dzień był poświęcony celebracji, refleksji oraz rozszerzaniu słowa Bożego. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego, przez które Bóg mówi do każdego z nas. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do Domu Pielgrzyma na spotkanie kręgu biblijnego. 

2. Odwiedziny Duszpasterskie, zwane kolędą potrwają do środy 25.01 Porządek odwiedzin jest dostępny na stronie internetowej i na Fanpage’u naszej parafii oraz został wywieszony w gablocie. Odwiedziny Duszpasterskie rozpoczynać się będą od pn. – śr., o godz. 15.00. Natomiast w sobotę od godz. 14.00 jest możliwość kolędy uzupełniającej dla tych wszystkich rodzin, które z różnych powodów nie mogły przyjąć odwiedzin duszpasterskich w wcześniejszym terminie.

3. Dzisiaj zapraszamy bardzo serdecznie parafian i pielgrzymów na wspólną Mszę św. w kościele na godz. 13.00, podczas, której będziemy świadkami spektaklu jasełkowego przygotowanego przez dzieci z Przedszkola w Tarnówku, równocześnie na Mszy św. gościć będziemy chór Magnificat działający przy głogowskiej Kolegiacie. Chór będzie towarzyszył naszej liturgii Mszy św. a po Eucharystii będziemy mogli uczestniczyć w krótkim koncercie kolęd. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

4. W przyszłą niedzielę 29 stycznia o godz. 17.00 w naszym kościele Ostatki Grodowieckie – koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu artystów z terenu naszej gminy. W imieniu pana Romana Jabłońskiego Wójta Gminy Grębocice oraz swoim serdecznie zapraszam. Z racji koncertu w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. 

5. Jak było to zapowiadane, w przyszłą niedzielę, podczas koncertu, a także po wszystkich Mszach św. będziemy zbierać ofiary do puszek na leczenie Izy Bagrowskiej.

6. UWAGA BIERZMOWANI OBU GRUP!!! Osoby, które nie uczestniczyły w spotkaniu przygotowującym do Sakramentu Bierzmowania mają obowiązek to uczynić w najbliższą sobotę 21.01. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.00, a następnie spotkanie w salce Domu Pielgrzyma.

7. W minioną niedzielę zbieraliśmy tacę na fundusz remontowy. W Świninie – 329zł w Komornikach – 408 zł, a w Grodowcu 1560zł. Serdeczne Bóg zapłać.

8. W naszym sklepiku z pamiątkami można nabyć pamiątki związane z Grodowcem, Kalendarz Grodowiecki na 2023 r., prasę katolicką. 

9. Jest możliwość zamawiania intencji na nowy rok 2023.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii i naszego cmentarza. Życzymy obfitych łask Bożego błogosławieństwa. 

Ks. Radosław Horbatowski – proboszcz